در حال بارگزاری ...
افزودن به علاقه مندی
مقایسه

مولکولارسیو (2-3 میلیمتر) 3 آنگستروم

شناسه محصول: RM-ADS-2
شناسه محصول: RM-ADS-2
گرید:
1 کیلوگرمی 5 کیلوگرمی 10 کیلوگرمی
فروشنده: سی سی ایران
480,000 تومان تخفیف
تعداد
امتیاز محصول
مشخصات فنی بیشتر
نقد و بررسی اجمالی
بیشتر

Molecular sieve ( 2-3 milimeter) 3Å

تحويل سريع تحويل سريع
پشتيباني 24 ساعته پشتيباني 24 ساعته
پرداخت در محل پرداخت در محل
روز ضمانت بازگشت 7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصالت كال ضمانت اصالت كالا

محصولات مرتبط

  • نقد و بررسی
  • مشخصات
  • نظرات کاربران
نقد و بررسی اجمالی
مولکولارسیو (2-3 میلیمتر) 3 آنگستروم
نقد و بررسی

Molecular sieve ( 2-3 milimeter) 3Å

ادامه مطلب
نقد و بررسی تخصصی

 

مواد جاذبِ مولکولارسیو  ( غربال یا الک های مولکولی) ، آلومینو سیلیکات ‌های بلورینی هستند که زئولیت نامیده می‌شوند. ساختار منحصر به ‌فرد این مواد، آب حاصل از فرآیند تبلور را جذب می‌کند و ساختار بلورین متخلخلی برجای می‌گذارد. این منافذ یا «قفس‌ها» تمایل زیادی برای جذب مجدد آب یا سایر مولکول‌های قطبی دارند. با توجه به وجود کاتیون‌هایی از قبیل سدیم، کلسیم و پتاسیم و همچنین دارابودنِ سطح مقطع وسیع (حدود ۱۰۰۰ مترمربع بر گرم(، مولکولارسیوها با استفاده از نیروهای یونی قوی (میدان‌های الکترواستاتیک) مقادیر بسیار زیادی از آب یا مایعات دیگر را جذب می‌کنند. اگر سیال جذب شده یک ترکیب قطبی باشد،  حتی با وجود غلظت بسیار کم آلاینده‌ها نیز این سیال می‌تواند تا بالاترین میزان جذب شود. ازاینرو مولکولارسیوها بسیاری از ناخالصی‌های موجود در گازها یا مایعات را تا پائین‌ترین میزان (قسمت در میلیون یا کمتر) حذف می‌کنند.

از ویژگی‌های دیگر مواد جاذب مولکولارسیو توانایی آنها در جداسازی گازها یا مایعات براساس اندازه مولکولی یا خاصیت قطبی است. اندازه دریچه‌های «قفسی» یا منافذ برای بسیاری از مولکول ها یکسان است.

به عنوان مثال، در مورد پارافین‌های هیدروکربن، مولکول‌های طبیعی و راست زنجیر در این منافذ جای می‌گیرند و می‌توانند جذب شوند، درحالی‌که مولکول‌های با زنجیره شاخه‌دار نمی‌توانند وارد این منافذ شوند و از بستر مولکولارسیوها بدون جذب عبور می‌کنند.

کاربرد مولکولارسیو و جاذب های سطحی  در صنعت فرآوری گاز طبیعی

طیف وسیعی از مولکولارسیو ها ( مولکولارسیو 3A , 4A ) در رطوبت زدایی گاز طبیعی و همجنین دستیابی به بالاترین سطح کیفیت خطوط  انتقال و گاز طبیعی مایع کاربرد دارند.

مولکولارسیو های ارائه شده توسط شرکت ما ، کیفیت و کارایی بسیار زیادی در جداسازی ذرات ، در حین فراروی گاز به منظور جفاظت و افزایش طول عمر تجهیزات دارند. همچنبن  مولکولارسیو های  در زمینه  ریکاوری گاز طبیعی مایع  ( NGL )  و یا  معیانات گازی پتروشیمی ( LPG) کاربرد فراوانی دارند.

سایت هایی که از فناوری توربو اکسپنش  Turbo- expantion یا فرایند کرایوژنیک برای بازیابی اجزاء سنگین تر استفاده می کنند، علاقه بسیاری به مولکولار سیو های شرکت ما دارند تا به وسیله عملکرد بسیار خوب آن ، گاز طبیعی را خشک کنند و بتوانند به نقطه شبنم مورد نظرشان دست یابند.

برخی از ویژگی هایی که سبب شده است مولکولارسیو های شرکت ما در فراوری گاز طبیعی بسیار پر طرفدار باشد عبارت است از:

  • رطوبت زدایی مستقیم
  • رطوبت زدایی و خشک کردن به وسیله حذف ارگان های سولفیدی
  • جداسازی آب و دیگر ترکیبات سولفوری

کاربرد مولکولارسیو در گاز های صنعتی:

گاز های صنعتی با خلوص بسیار بالا مانند اکسیژن ، نیتروژن، هیدروژن و منواکسید کربن به وسیله فرایند های بسیار دقیق و خاص تولید می شوند. این فرایند فرایند ها شامل مراحل ضروری و خاص جداسازی می شود . در این روش های مولکولارسیو ها با کیفیت بالا نقش بسیار مهمی در به نتیجه رسیدن این فرایند ها دارند.

  •  یونیت  های کراژنیک جداسازی هوا

 

 خرید مولکولارسیو (2-3 میلیمتر) :

فروشگاه مرکز شیمی ایران عرضه کننده مواد شیمیایی آزمایشگاهی، صنعتی و صنایع مربوطه مفتخر است که می تواند مولکولارسیو (2-3 میلیمتر)را با کیفیتی تضمین شده و قیمتی مناسب از تامین کنندگان معتبر به کلیه خریداران در سراسر کشور تحویل نماید.

 


اطلاع به من در زمان : موجود شدن
0 سبد
بیشتر
دسته ها
جستجو
پروفایل
تماس
دسته بندی ها
مواد شیمیائی
آرایشی،بهداشتی و سلامت
رنگ،رزین و ساختمان
خاک، کود و آفت کش
تجهیزات صنعتی و آزمایشگاهی